Цифровий шумомір визначає рівень інтенсивності шуму, використовується для контролю рівня шуму в цілях охорони здоров'я. Цифровий шумомір WT1357 ― портативний електронний прилад, який отримує аналогові сигнали від звукових коливань і перетворює їх в цифровий. Визначає рівень інтенсивності шуму в діапазоні від 30 до 130 дБ дБ. Показання виводяться на великий РК дисплей в числовому вигляді та у вигляді графічної шкали і можуть передаватися на комп'ютер для подальшої обробки. Діапазон графічної шкали 50 дБ з ціною поділки 1 дБ.
Особливості WT1357:
- Миттєве вимірювання рівня звуку.
- Діапазон вимірювання: 30...130 дБ.
- Прилад показує значення рівня звуку в межах одного з чотирьох під діапазонів: 30...80 дБ, 50...100 дБ, 60...110 дБ, 80...130 дБ3.
- Графічна кругова шкала: на 50 дБ з кроком 1 дБ для спостереження за рівнем звуку в межах поточного під діапазону, періодичність відображення 50 мс.
- Живиться від батарейки «крона» (в комплекті), також є гніздо для підключення адаптера.
- Індикатори «OVER» і «UNDER» для сигналізації про вихід вимірюваної рівня звуку за верхній або нижній межі діапазону вимірювання відповідно.
- Два типи вісового фільтра: A і C.
- Функція швидкого або повільного зняття показань (FAST/SLOW).
- Функція утримання максимального значення (MAX).
- Вихідний аналоговий сигнал змінного (AC) і постійного (DC) струму.
- Полудюймовый електронний конденсаторний мікрофон, оснащений вітрозахистом – поролоновим кулькою, що надіваються при поривах вітру.
Технічні характеристики WT1357
Виробник | WINTACT |
Тип | шумоміри |
Діапазон вимірювання | від 30 до 130 дБ(А) |
Діапазон вимірювання | від 35 до 130 дБ(С) |
Похибка | ± 1.5 дБ |
Ціна поділки | 0.1 дБ |
Дисплей | LCD з аналоговою шкалою |
Діапазон частот | 31.5 - 8.5 кГц |
Швидкість виміру | 2 вимірювання в секунду |
Тип фільтрів | А і З |
Доступні діапазони | 30-130 дБ, 40-90 дБ, 50 -100 дБ, 60 -110 дБ, 80-130 дБ |
Вихід аналогового перетворювача | AC/DC |
Пам'ять | 4700 вимірювань |
Тип харчування | АА |
Розміри, мм | 256x70x35 |
Вага, г | 308 |
Бренд Wintact належить китайській компанії Shenzhen Wintact Electronics Co., Ltd. Компанія заснована в 2015 р і розташована в місті Шеньчжень. У компанії є свій дослідницький центр, в якому проводять свої дослідження більше двадцяти наукових співробітників. Всього компанія Shenzhen Wintact Electronics Co. нараховує більше ста співробітників і є виробником якісних контрольно-вимірювальних приладів таких як пірометри, анемометри, люксметры, віброметри, товщиноміри, термогігрометри та ін. Дотримуючись суворих вимог, компанія постійно проектує, розробляє і виробляє нові продукти високої якості ефективності і практичності для задоволення різних потреб клієнтів.
На виробництві компанії впроваджена чітка і повна система контролю якості. Крім того, всі продукти проходять повну перевірку перед відправкою. Завдяки цьому прилади торгової марки Wintact користуються величезним попитом на ринку і зарекомендували себе як надійний і якісний продукт за прийнятною ціною.
Основні | |
---|---|
Виробник | wintact |
Країна виробник | Китай |
Похибка, +/- | 1.5 дБ |
Стан | Новий |
- Ціна: 1 495,05 ₴